GÖNDERİ HAZIRLAMA
kurye

Kurye Hizmeti

Müşteri talepleri doğrultusunda geliştirdiği hizmetlere ek olarak, “Uluslararası hızlı kurye taşımacılığı” hizmetini de sunmaktadır.

Hipex Kurye, Uluslararası hızlı kurye taşımacılığı hizmetini, dünyanın önde gelen ve dünya genelinde dağıtım ağı olan taşımacılık şirketleri ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda üstlenmektedir.

“Uluslararası taşımacılık sisteminde hızlı kurye taşımacılığı dışında, hava, kara, demiryolu, deniz yolu ihracat ve ithalat taşımaları da yapılmaktadır. Hızlı kurye taşımacılığı mutlaka hava yoluyla yapılır. İhracat ve ithalat taşımalarında gönderici veya alıcının gümrük beyannamesi açılması konusunda gümrük müşavirine vekaletname vermesi, ihracat için ticari fatura düzenlemesi, ihracat için geçici, kesin, hibe gibi ne amaçla yapıldığının beyan edilmesi gereklidir.”

Hızlı kurye taşımacılığı konusunda hizmet vermek üzere organizasyonunu tamamlayan Inter Global Kargo, çok yakın zamanda diğer taşıma modlarında ve ihracat, ithalat taşımalarında da hizmet üretmek üzere hazırlıklarını sürdürmektedir.

Globalleşen ticari yaşamda, başarılı olmak ve rekabet gücünü artırabilmek için dışa açılma, ülkemizde üretilen ve ihraç kabiliyeti olan ürünlerin tüm dünyaya ihracatının sağlanması çok önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doküman, paket ve kargolar için ithalat/ihracat hizmeti.
Alternatif teslim seçenekleri (aynı gün/ertesi gün/belirli zamanda teslimat)
Uygun fiyatlı çözümler